10 najlepszych technik naprawy legarów

Jest to bardzo trudne, aby uzyskać joistów naprawy do fundamentu bez wpływu na strukturę budynku. Tak więc, jeśli chcesz uniknąć uszkodzenia fundamentu, to ważne jest, aby naprawić je prawidłowo.

Joists są drewniane deski, które wspierają podłogę w domu i będą one uszkodzone, jeśli nie są one prawidłowo naprawione. Jeśli nie jesteś świadomy technik naprawy to może skończyć się uszkodzeniem fundamentu domu.

Oto kilka technik naprawy joist, które należy znać.

1. Śruby do drewna

Wkręty do drewna są najczęstszą techniką naprawy, ale trzeba użyć kleju do drewna wraz z nimi.

2. Drewniane klocki

Musisz użyć drewnianych bloków do naprawy uszkodzonych legarów i to będzie kosztować dużo pieniędzy, jeśli nie używać.

3. Gips

Tynk może być używany do naprawy uszkodzonych legarów, ale jeśli nie masz umiejętności, to nie jest zalecane, aby go używać.

4. Epoxy

Epoxy jest najbardziej popularną techniką naprawy, ale trzeba go wymieszać z utwardzaczem. Będziesz musiał zrobić to sam, a następnie można zastosować go do uszkodzonych legarów.

5. Cement

Cement jest najpopularniejszą i najłatwiejszą techniką naprawczą, ale trzeba go zmieszać z wodą.

6. Mocowanie za pomocą plastiku

Plastik jest jedną z najłatwiejszych technik naprawczych, ale jeśli nie wiesz, jak go używać, wtedy nie będziesz w stanie naprawić legarów prawidłowo.

7. Wieszaki

Jeśli masz drewniane legary, to możesz użyć wieszaków, aby naprawić uszkodzone legary.

8. Beton

Beton jest najlepszą techniką naprawy, która będzie kosztować dużo pieniędzy, ale jeśli nie masz umiejętności, to nie można go używać.

Wnioski:

Jeśli masz drewniane legary, wtedy możesz użyć dowolnej z powyższych technik, aby je naprawić. Trzeba będzie zastosować je w odpowiedni sposób, tak aby uniknąć uszkodzenia fundamentu domu.