5 Piękne projekty domów w stylu amerykańskim

Projekty domów w stylu amerykańskim są bardzo znane i atrakcyjne. Widzieliśmy, że wiele domów jest zaprojektowanych w stylu amerykańskim i to ze względu na różne rodzaje architektury, które są przestrzegane przez te domy. Te domy są zwykle wykonane zgodnie z kulturą ludzi mieszkających w tych domach.

Domy w Ameryce różnią się od pozostałych krajów, ponieważ są w większości nowoczesne i stylowe. Używają różnych materiałów do budowy domu i konstrukcji. Różne kolory, które są używane w tych domach sprawiają, że wyglądają bardziej atrakcyjnie i przyciągają wzrok.

Zobaczmy listę pięciu projektów domów w stylu amerykańskim:

1. Biały Dom

2. Dom Franka Lloyda Wrighta

3. Dom Franka Gehry’ego

4. Dom Michaela Gravesa

5. Dom Richarda Meiera

Biały Dom (White House)

Jest to dom, który jest siedzibą prezydenta Stanów Zjednoczonych i pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Został zaprojektowany przez architekta Jamesa Hobana i został zbudowany w 1792 roku i do dziś jest oficjalną rezydencją prezydenta Stanów Zjednoczonych. Biały dom jest główną atrakcją dla ludzi od wielu lat i ma najlepszy przykład architektury w stylu amerykańskim.

Dom Franka Lloyda Wrighta

Jest to dom, który został zaprojektowany przez słynnego architekta Franka Lloyda Wrighta. Zaprojektował on ten dom w późnych latach dwudziestych XX wieku i znajduje się on w Oak Park w stanie Illinois. Jest to najbardziej znany dom w Stanach Zjednoczonych, który jest zbudowany w formie statku kosmicznego.

Dom Franka Gehry’ego

Jest to dom, który został zaprojektowany przez słynnego architekta Franka Gehry’ego. Ten dom znajduje się w Santa Monica w Kalifornii i jest to jedyny dom zaprojektowany przez słynnego architekta. Jest to najbardziej niesamowity dom i jest również znany jako “Dom luster”.

Dom Michaela Gravesa

Jest to dom, który został zaprojektowany przez słynnego architekta Michaela Gravesa. Ten dom znajduje się w Austin w Teksasie i został zbudowany na początku lat 70-tych. Jest to jedyny dom, który został zaprojektowany przez architekta jako pojedyncza jednostka.

Dom Richarda Meiera

Jest to dom, który został zaprojektowany przez słynnego architekta Richarda Meiera. Znajduje się on w zachodniej części Nowego Jorku i jest jednym z najbardziej popularnych domów na świecie. Jest to najdroższy dom, który jest dostępny na sprzedaż na świecie.

Wnioski:

To jest 5 projektów domów w stylu amerykańskim. Jeśli musisz mieszkać w USA, to bardzo ważne jest, abyś odwiedził te domy i poznał kulturę ludzi mieszkających w tych domach.